Wydarzenia / W Muzeum Dobranocek


W dniu 28 lutego uczniowie z klasy 4 b: Marysia Jarochowicz, Natalka Szymańska i Filip Compała wzięli udział w III edycji konkursu czytelniczego ”W Dolinie Muminków”. W tym roku tematem była treść książki „Kometa nad Doliną Muminków”. Opiekunem uczniów jest pani Beata Kucharzyk, nauczyciel języka polskiego. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, ale uczniowie zostali już nagrodzeni m.in. możliwością bezpłatnego zwiedzania sal wystawowych i oglądaniem wybranych dobranocek. Szczególne zainteresowanie wzbudzila tablica interaktywna z quizem i dawne kamery

mgr Aneta Gontarczuk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 11:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 195