Wydarzenia / Wyjście do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej


W dniu 18.02.2020 r. klasa II a i II b po raz kolejny odwiedziły Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie - filię nr. 8. Klasy biorą udział w projekcie "Mądre bajki z całego świata". 

mgr Anna Kwiatkowska 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 11:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 203