Wydarzenia / Walentynki w klasach I-III


W dzień poprzedzający 14 lutego 2020 roku przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego udały się do klas I-III z pluszowym, czerwonym serduszkiem, aby zachęcić dzieci do świętowania w naszej szkole tradycyjnych walentynek. Zaproponowały, aby w ten przypadający w tym roku, piątkowy dzień ubrać się na czerwono, bo to kolor miłości, przyjaźni i życzliwości. Niektórzy, już z własnej inicjatywy napisali do siebie przyjemne liściki i karteczki okolicznościowe i ozdobili je serduszkami.  W tym szczególnym dniu dominowała czerwona garderoba, a zadowoleni uczniowie chętnie pozowali do takich ,,ustawek na ściankach’’. 

                                                                                                 mgr Małgorzata Pecuch

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 042