Wydarzenia / "Poczta Walentynkowa"


W dniu 14 Lutego 2020 Samorząd Uczniowski zadbał o to, by uatrakcyjnić codzienne, szkole życie. W tym dniu w szkole dominował kolor czerwieni i wszyscy zakochani- szczęśliwie lub nie???? - mogli poczuć się zauważeni, bowiem działała szkolna „Poczta Walentynkowa”. Uczennice z klasy 8c podjęły się trudu dostarczenia adresatom wszystkich listów i kartek okolicznościowych, napisanych przez tajemniczych Walentych i Walentynki. To był dzień, w którym wielu osobom zrobiło się zwyczajnie cieplej na duszy, a i uśmiech częściej gościł na twarzach uczniów… W imieniu Samorządu Szkolnego życzymy wszystkim uczniom wspaniałych przyjaźni!

mgr Ewa Litwa 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 171