Wydarzenia / Audycja muzyczna Yamaha dla klas I-III


4 lutego 2020 r. wszystkie klasy najmłodszej grupy wiekowej uczestniczyły aktywnie w kolejnych zajęciach Szkoły Muzycznej Yamaha. To spotkanie było okazją do poznania i podziwiania tańca jazzowego, nowoczesnego oraz zumby. Najbardziej śmiałe dzieci mogły spróbować wcielić się w rolę młodych tancerzy i pod kierunkiem bardzo sympatycznej, młodej  tancerki zatańczyć przed rówieśnikami. Udało im się to doskonale.

mgr Małgorzata Pecuch

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 862 688