Wydarzenia / Dzień Nutelli


Światowy Dzień Nutelli obchodzimy 5 lutego. Jest to stała data. Święto to powstało z inicjatywy amerykańskich blogerów włoskiego pochodzenia – Sary Rosso i Michelle’a Fabio, którzy są do dziś ogromnymi wielbicielami kremu Nutella.

W  związku z tym świętem samorząd klasy VII a - Weronika, Wiktoria i Julka przygotował słodką niespodziankę dla kolegów i koleżanek z klasy. Od rana słodko świętowaliśmy. Wszyscy zajadali się pysznymi kanapkami z masłem czekoladowym oraz donutami. 

To był pyszny dzień!!!

mgr Beata Kucharzyk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 862 681