Wydarzenia / Pomoc dla Kundelka


Kolejna akcja charytatywna za nami. Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował akcję wspierającą rzeszowskie schronisko dla zwierząt Kundelek. Przez trzy dni uczniowie klasy VII a zbierali karmę dla psów i kotów, aby dostarczyć ją dla bezdomnych zwierzaków. Każda przyniesiona puszka okazała się  wielką pomocą, była darem serca. W poniedziałek 13 stycznia Weronika i Wiktoria przekazały zebraną w naszej szkole karmę oraz potrzebne akcesoria do schroniska. Na pożegnanie otrzymały pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.

Dziękujemy wolontariuszom, uczniom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie podczas zbiórki i  za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Zebraliśmy:

-60 kg suchej karmy dla psów,

- 24 suchej karmy dla kotów,

- 71 mokrej karmy dla psów,

- 19 mokrej karmy dla kotów,

- 5 kg makaronu, ryżu i kasz,

- 5 koców, 5 misek, obroże i zabawki

Pamiętajcie! Wystarczą chęci, aby pomagać!

mgr Beata Kucharzyk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 080