Wydarzenia / Wigilia w klasie III b


Dnia 20 grudnia 2019 roku odbyła się Wigilia w klasie III b, która wprowadziła uczniów w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. W odświętnych strojach i ładnie przyozdobionej sali rozpoczęło się spotkanie od łamania opłatkiem i złożenia życzeń świątecznych oraz noworocznych. Dzięki zaangażowaniu rodziców na stołach znalazły się pierogi, barszcz czerwony, paluszki francuskie, pierniczki, ciasto oraz picie. Towarzyszące tej wyjątkowej uroczystości dźwięki kolęd oraz wspólny śpiew wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

                                                                           mgr Aneta Patruś

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 200