Wydarzenia / Jasełka dla klas IV- VIII


Przedstawiene bożonarodzeniowe to tradycja naszej szkoły. W tym roku szkolnym w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas klasy VId i Vb, które ze szkolnej sceny przypomniały wydarzenia sprzed 2000 lat z Betlejem. Młodzi aktorzy zwrócili uwagę na istotę tych świąt dziś i symbolikę ,,pustego talerza", który właśnie w ten magiczny dzień nie powinien być pusty. Jasełka zakończyły się wspólnym kolędowaniem. 


mgr Danuta Rybka- Preneta

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 862 626