Wydarzenia / Jasełka dla klas I - III


W dniu 20 grudnia podczas apelu dla klas I-III przygotowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia wystąpiła klasa II b z jasełkami. Dzieci przybliżyły wszystkim zebranym historię narodzenia Pańskiego oraz wprowadziy zgromadzonych w świąteczny nastrój.

mgr Anna Kwiatkowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 099