Wydarzenia / Wigilia w klasie I a


W dniu 20.12.2019 roku, po obejrzeniu szkolnych jasełek odbyła się w klasie 1a pierwsza klasowa Wigilia. Mamusie uczniów – pani Katarzyna  i pani Karolina  zadbały, aby w świątecznej scenerii odbyło się to ostatnie spotkanie uczniów w starym roku. Przygotowały wigilijny stół z pierniczkami i innymi słodkościami przyniesionymi przez dzieci, a potem rozlewały do kubeczków pyszny barszczyk i nakładały na talerze pierogi. Na początku spotkania, jak każe tradycja dzieci podzieliły się opłatkiem składając sobie przy tym serdeczne życzenia. Poczęstunek, wspólne rozmowy i żarty przy stole, śpiewanie znanych kolęd oraz pastorałek przy klasowej choince na długo zostanie pierwszoklasistom w pamięci.

                                              

                                                                                                                                     mgr Małgorzata Pecuch

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 862 604