Wydarzenia / Zajęcia o lotnictwie - klasa III b


11 grudnia 2019 roku klasę III B odwiedził tata Julii M., który opowiadał uczniom o lotnictwie. Podczas zajęć omawiane były następujące zagadnienia: elementy wyposażenia samolotu, części silnika, rodzaje statków powietrznych, kontrola ruchu lotniczego, bezpieczeństwo w samolocie. Informacje o lotnictwie  były wzbogacone o pokaz przedmiotów wykorzystywanych w samolocie i wzbudziły u uczniów duże zainteresowanie.

                                                                          mgr Aneta Patruś

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 170