Wydarzenia / Wycieczka do Sandomierza i Pacanowa klasy III a i III b

Wycieczka do Sandomierza i Pacanowa klasy III a i III b.

W dniu 5.06. 2019r kl. III a i III b, pod opieką swoich wychowawczyń były na wycieczce klasowej. Najpierw uczniowie zwiedzili Sandomierz, gdzie płynęli po Wiśle statkiem wycieczkowym „Maria” i mogli podziwiać widoki z tarasu statku. Potem zwiedzili najważniejsze atrakcje turystyczne Sandomierza: Katedrę, Ratusz, Bramę Opatowską, przeszli przez Ucho Igielne, przez wąwóz Królowej Jadwigi, wąwóz Piszczele, kupili pamiątki, zjedli pyszny obiad. Następnie udali się do Pacanowa do Europejskiego Centrum Bajki. Ta baśniowa kraina bardzo podobała się naszym uczniom, dostarczyła wielu wspaniałych wrażeń oraz pozwoliła poczuć się jak w pięknej, wymarzonej bajce.

Wycieczka była udana i dostarczyła wiele pozytywnych emocji.

mgr Ewa Wyskiel

mgr Małgorzata Pecuch