Wydarzenia / Apel Wielkanocny


Dnia 4 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej szkole apel wiosenno - wielkanocny, który przygotowała klasa IIa. Mali aktorzy  w wiosenno - świątecznych przebraniach wprowadzili dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów w świąteczny nastrój. Uczniowie klasy IIa z zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Występ klasy bardzo się podobał.
mgr Bernardeta Głuszek

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 425