Wydarzenia / Mądre bajki z całego świata


„Mądre bajki z całego świata” zabrały uczniów klasy 1 C, 2 A i 2 B w kolejne zakątki naszego globu. Dzieci poznały dwa nowe kraje: Nikaraguę i Togo oraz pożądane wartości i postawy ludzkie. Przesłanki moralne zawarte w poznanych bajkach to: oszczędność, dobroczynność, hojność, poszanowanie dóbr (,,Rodrigo i kolba kukurydzy”), wiedza i mądrość („Najmądrzejsze stworzenie na ziemi”).

                                                                                                mgr B. Głuszek, mgr A. Patruś, mgr P. Węklar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 508