Wydarzenia / Dzień Kobiet w klasie VI b


8 marca obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Kobiet.  Był on doskonałą okazją do okazania naszym PANIOM, ile znaczą w klasowym życiu. Święto Pań obchodziliśmy w sposób wyjątkowy. Najpierw nasi młodzi Mężczyźni przygotowali i przeprowadzili wśród Dziewczynek konkursy, a następnie wręczyli dyplomy SUPER DZIEWCZYNY i wręczyli kwiaty i upominki. 

mgr Anna Furman

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 406