Wydarzenia / Warsztaty wielkanocne w VI b


25 marca mieliśmy przyjemność gościć w klasie mamę naszego ucznia – Panią Ewę Czach, która zechciała podzielić się z nami swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami. Prowadziła ona zajęcia, w trakcie których uczniowie tworzyli ozdoby wielkanocne, nabywając jednocześnie nowe umiejętności. Dzięki zaangażowaniu Pani Ewy udało się zrealizować dodatkowe warsztaty, które dały możliwości rozwoju zainteresowań naszych uczniów. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mówimy „do zobaczenia”.

mgr Anna Furman

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 570