Aktualności / Głosowanie na prace konkursowe "Tak wygląda niepodległość"


Przypominamy o głosowaniu na prace konkursowe "Tak wygląda niepodległość" na funpage Muzeum Militariów i Techniki w Rzeszowie, jeszcze do 30 listopada!

https://www.facebook.com/MTiMRzeszow/?_rdc=2&_rdr

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 698