lis  2018

Aktualności / Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie

Młodzieżowy Dom Kulury w Rzeszowie serdecznie zapraszasza do udziału w regularnych zajęciach organizowanych w roku szkolnym 2018/2019.

Do udziału w zajęciach zachęcamy  dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnością, m.in. ruchową, intelektualną, spektrum autyzmu a także niewidome i słabowidzące.

Podczas spotkań wykonujemy prace plastyczne, zajmujemy się rękodziełem. Formy pracy i tematyka zajęć są dostosowywane do możliwości i zainteresowań uczestników.

Spotkania grupy integracyjnej są bezpłatne, prowadzone w Młodzieżowym Domu Kultury od kilku lat. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łazienka znajdująca się tuż obok sali również jest w pełni wyposażona uwzględniając potrzeby podopiecznych z niepełnosprawnością ruchową.

Zajęcia prowadzone są przez Panią Annę Łukę (Uzarewicz)- doświadczonego pedagoga specjalnego z kwalifikacjami do pracy z osobami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną oraz osobami niewidomymi i słabowidzącymi.

• Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41