Aktualności / "ZOSTAŃ NASZYM MIKOŁAJEM"- AKCJA WSPARCIA PODKARPACKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI

ORGANIZUJEMY W NASZEJ SZKOLE ZBIÓRKĘ DARÓW dla  Podopiecznych Hospicjum!!!

Akcja ta trwa w naszej szkole  do 20 listopada 2018 roku.

Prosimy samorządy klasowe i wychowawców o zorganizowanie  zbiórek w swoich klasach w nieprzekraczalnym terminie: do 19 listopada 2018 roku.

Poniżej zamieszczamy – zgodnie z prośbą i wytycznymi Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci- listę najbardziej  przydatnych rzeczy do zrobienia paczek dla dzieci z Hospicjum:

(TYLKO NOWE RZECZY)

1. Pieluchy firmy  Seni 1,2,3 (S,M,L)  - dostępne w aptekach lub na hurtowni – Ines lub Specjał
  2. Pieluchy Seni kids junior extra
  3. Pampersy rozm: 5,6
  4. Podkłady SENI 90x60, Pieluchy tetrowe,
  5. Kosmetyki dla dzieci np.: chusteczki nawilżane, kosmetyki Emolium, Oliatum, Oillan, maść z wit. A, tormentiol, maści pielęgnacyjne, kosmetyki dla młodzieży i dzieci
  6. Środki do dezynfekcji - Octenisept, Skinsept,– dostępne tylko w aptekach
  7. Kaftaniki, koszulki rozpinane rozm. 98
  8. Ubrania (piżamy, spodnie dresowe, koszulki) w rozm.: 104 – 164 cm, młodzieżowe - S, M, L, XL
  9. Prześcieradła frotte z gumką w rozm.: 70x140, 90x200, 140x200
  10. Pościel do łóżeczka rozm: 100x135, Pościel bawełniana w rozm.: 140x200, 160x200
  11. Zabawki interaktywne, grające, edukacyjne, manualne, drewniane,
  12. Nutrikid MultiFibre smak truskawkowy i czekoladowy
  13. Mleko Nan Optipro 2, Mleko Nan Optipro 2 H.A.Bebilon AR pro expert, Bebilon Nutriton – preparat zagęszczający, Sinlac, Bebiko 3
  14. Soczki Bobovita, Gerber, Bobofrut, Deserki Bobovita, Gerber
  15. Jogurty Danonki, Monte, Nestle Jogolino
  16. Woda mineralna niegazowana
  17. Soki, Napoje, Sok żurawinowy
  18. Biszkopty, Herbatniki, Płatki kukurydziane
  19. Słodycze, czekolady, cukierki, batoniki, chipsy, ciastka itp
  20. Proszek do prania Persil sensitive, Płyn do płukania tkanin Silan sensitive

Liczymy na wielkie zaangażowanie się wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły!!!! KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ MIKOŁAJEM!!!!

Rada Wolontariatu przy Samorządzie Uczniowskim

• Data aktualizacji: 2024-04-18 20:26