Aktualności / X EDYCJA AKCJI MIKOŁAJKOWEJ "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM"


W dniu 4 grudnia 2018 roku, o godzinie 10  będą zbierane w naszej szkole pieniądze na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Zbiórka odbywa się w ramach  akcji charytatywnej organizowanej przez Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci i VI LO. Pieniądze do puszek będą zbierać wolontariusze z VI LO w Rzeszowie. Liczymy na wielkie serca naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Nawet mały grosik może sprawić czyjś uśmiech, więc przyłączmy się wszyscy do tej szlachetnej akcji.

                  Rada Wolontariatu przy Samorządzie Uczniowskim

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 683