Aktualności / "Światełko Pamięci dla Łyczakowa" - zbiórka zniczy


Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprasza do przyłączenia się wszystkich uczniów do kolejnej edycji akcji „Światełko Pamięci dla Łyczakowa”, organizowanej pod patronatem oddziału regionalnego TVP w Rzeszowie. Zbieramy białe i czerwone znicze, które w dniu 1 listopada rozświetlą polskie groby na Ukrainie. W pierwszej kolejności przeznaczone zostaną na Cmentarz Łyczakowski we Lwowie oraz inne polskie groby w obwodzie lwowskim.

W naszej szkole zbiórka będzie prowadzona w dniach 23- 24 października 2018 roku, w godzinach 7.30-8.15. Miejscem zbiórki jest hol szkolny. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tej akcji patriotyczno-charytatywnej.    

   Samorząd Uczniowski

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 617