Aktualności / Darmowe przejazdy komunikacją miejską dla uczniów !!!!


Szanowni Państwo - W związku z wejściem w życie Uchwały nr LXIV/1499/2018 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 17 września 2018r. informujemy, że uczniom zamieszkałym na terenie miasta Rzeszowa przysługują darmowe przejazdy komunikacją miejską na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, oraz Rzeszowskiej Karty Miejskiej. Można ją wyrobić poprzez wypełnienie wniosku na stronie ebilet.erzeszow.pl lub w Punkcie Obsługi Podróżnego. Więcej informacji na znajdą Państwo w załączniku.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-28 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 442 045