Liczba odsłon: 1591987

Aktualności / Darmowe przejazdy komunikacją miejską dla uczniów !!!!

Szanowni Państwo - W związku z wejściem w życie Uchwały nr LXIV/1499/2018 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 17 września 2018r. informujemy, że uczniom zamieszkałym na terenie miasta Rzeszowa przysługują darmowe przejazdy komunikacją miejską na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, oraz Rzeszowskiej Karty Miejskiej. Można ją wyrobić poprzez wypełnienie wniosku na stronie ebilet.erzeszow.pl lub w Punkcie Obsługi Podróżnego. Więcej informacji na znajdą Państwo w załączniku.

• Data aktualizacji: 2024-03-29 10:53