Aktualności / Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na Festiwal Wyczytanej Książki


Zaproszenie

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

zaprasza na

 Festiwal Wyczytanej Książki 

http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,2861,festiwal-wyczytanej-ksiazki-zaproszenie.html

Uczniowie z naszej szkoły zebrali prawie 50 wyczytanych książek. Zostaną one rozdane przez uczennice z klasy VI d i IV b w sobotę 3 czerwca w okolicy WiMBP przy ul. Sokoła.  Z radością przekażemy zebrane książki przechodniom i spacerowiczom.  Życzymy przyjemnego czytania.

Na zdjęciach uczniowie, którzy podarowali książki i chętni do ich rozdania w sobotę.

mgr Aneta Gontarczuk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-28 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 442 006