21
mar  2016

Aktualności / Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną


Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną

Ogłaszamy wewnątrzszkolny konkurs na kartkę wielkanocną. Nagrodą będzie opublikowanie jej na stronie internetowej naszej szkoły i niespodzianka.

Prace wykonane dowolną techniką płaską (rysunek, malarstwo, kolaż) w formacie A4 (w poziomie) można składać do poniedziałku 21 marca w świetlicy szkolnej.

Ogłoszenie wyników i publikacja kartki odbędzie się dnia 22 marca, we wtorek.

Zapraszmy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły!

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2018-07-01 09:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 958 067