Aktualności / Termin przekazania zdającym zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty


Termin przekazania zdającym zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

W dniu 31 lipca 2020r. godz. 9:00-10:00 będą przekazane zaświadczenia potwierdzające wyniki egzaminu ósmoklasisty – procedura identyczna jak  świadectw szkolnych. Chcąc zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, zaświadczenia będą przekazane zdającym w wyznaczonych miejscach (przy wejściach od strony boiska). Dzieci w odstępach czasowych, będą podchodziły indywidualnie do wychowawcy. Istnieje możliwość odbioru zaświadczeń w innym dowolnym terminie - sekretariat szkoły. 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-30 09:39
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 219 878