Aktualności / Próbny egzamin ósmoklasisty 2020 - online


Drodzy Uczniowie

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego).
 
Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie przeprowadzi próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.: 

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną przekazane drogą elektroniczną dlatego też wymagany jest dostęp do INTERNETU oraz konto na OFFICE 365.

W tej chwili jesteśmy w trakcie organizacji ww. egzaminu i sprawdzania zasobów technicznych.

Proponujemy spotkanie online - 27.03.2020r. o godz. 9:00 w Ms. Teams zespół "Egzamin próbny 8" kod dostępu: ty8l9jd

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 874 993