Aktualności / Zawieszenie imprez sportowych - PILNE!


SZANOWNI PAŃSTWO.

W ZWIĄZKU Z WYDANYMI ZALECENIAMI M.IN. MINISTRA SPORTU, WOJEWODY
PODKARPACKIEGO I PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY DOTYCZĄCYMI
POTENCJALNEGO RYZYKA ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM ZESPÓŁ SZKÓŁ
SPORTOWYCH W RZESZOWIE PODJĄŁ DECYZJĘ O ZAWIESZENIU OD DNIA 11 MARCA
BR. DO ODWOŁANIA REALIZACJI MIEJSKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO
SZKÓŁ.

INFORMACJĘ O WZNOWIENIU IMPREZ SPORTOWYCH OTRZYMACIE PAŃSTWO DROGĄ
ELEKTRONICZNĄ.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH:

EDWARD SAPKO

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 071