Aktualności / Ubezpieczenie uczniów NNW


ubezp.jpg,
 

Przypominamy, że od roku szkolnym 2018/2019 szkoła nie pośredniczy w zawieraniu umów dotyczących ubezpieczenia uczniów NNW.
Ubezpieczenie to nie jest obowiązkowe. Jest to związane ze zmianą przepisów prawnych.

Każdy rodzic, zgodnie ze swoja wolą może indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko, wybierając towarzystwo ubezpieczeniowe wg własnego uznania.

Dyrekcja Szkoły

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-30 09:39
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 220 146