Aktualności / BÓBR 2019 - rejestracja uczestników od 09.09.2019r.


bobr_konkurs.jpg,
 

Mimo iż wakacje powoli dobiegają końca, mamy radosną informację – przed nami kolejna odsłona Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr! Z tej okazji  udostępniliśmy dla Was harmonogram tegorocznej edycji, w którym znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące terminów rejestracji dla każdej z kategorii wiekowych. Zapisy do konkursu próbnego ruszają 09 września, dlatego już teraz gorąco zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u wydarzenia. 

więcej na https://www.bobr.edu.pl/

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 630