Aktualności / Uczniowie zaprojektują Rzeszów przyszłości w Minecrafcie


mine.jpg,
 

Urząd Miasta Rzeszowa we współpracy z Microsoftem, szkołą programowania MindCloud oraz DELL realizuje wydarzenie połączone z konkursem dla uczniów rzeszowskich szkół. Od września 2019 roku w szkołach podstawowych stolicy Podkarpacia odbędą się zajęcia pozalekcyjne, w trakcie których dzieci poznają tajniki programowania w popularnej grze. Wszystko to odbędzie się w oparciu o specjalną odsłonę gry: Minecraft: Education Edition, przeznaczoną do zastosowań szkolnych.

Zgłoszenia na warsztaty odbywają się przez stronę Minecraft.erzeszow.pl od dziś do 10 czerwca 2019, godz. 12:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma darmową licencję Minecraft: Education Edition oraz inne upominki od organizatorów oraz partnerów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WIĘCEJ NA >>>>

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-21 07:09
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 413 520