Aktualności / Zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam jak czytam"


Zapraszamy uczniów SP8 do wspólnego czytania w ramach ogólnopolskiego projektu czasopisma "Biblioteka w Szkole" i Biblioteki Narodowej. Prosimy o przyniesienie na piątek 7 czerwca ulubionych książek lub wypożyczenie ich z biblioteki szkolnej. Warto wziąć też koce, karimaty i parasole przeciwsłoneczne, gdyż jeśli będzie sloneczna pogoda wspólne czytanie odbędzie na boisku szkolnym. Przypominam też o konieczności oddania wypożyczonych książek do biblioteki. Wypożyczanie książek na wakacje dla chętnych uczniów zaplanowane jest na poniedziałek i wtorek 17 i 18 czerwca.     

mgr Aneta Gontarczuk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-21 07:09
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 413 604