Aktualności / Rozpoczął się etap domowy konkursu programistycznego BALTIE 2019


Rozpoczął się etap domowy konkursu programistycznego BALTIE 2019. Na podstawie wyników z etapu domowego uczniowie będą kwalifikowani do szkolnego etapu konkursu. W tym roku BALTIE 2019 jest kuratoryjnym konkursem tematycznym, a więc warto wziąć w nim udział. Program Baltie 3 można pobrać bezpłatnie ze strony baltie.pl
Jeszcze raz zachęcamy do zainteresowania się konkursem.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-28 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 441 922