Przetargi/zapytania ofertowe / Dostawa i montaż urządzeń AGD w kuchni Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie


Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie obejmującego: mikser planetarny i ręczny, maszynkę do mielenia mięsa, maszynkę do rozdrabniania jarzyn, obieraczkę do ziemniaków, zmywarkę kapturową, wagę elektroniczną, taboret gazowy, kuchnię gazową, kuchenkę mikrofalową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:

1) opis przedmiotu zamówienia,

2) formularz cenowy,

3) wzór umowy wraz z załącznikami. stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).

więcej: http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komunikaty/ogloszenia-dotyczace-zamowien-publicznych-od-30-01-2017-r/zamowienia-publiczne-powyzej-30-000-euro/zamowienia-publiczne-jednostek-organizacyjnych-miasta/aktualne-zp/36025,dostawa-i-montaz-urzadzen-agd-w-kuchni-szkoly-podstawowej-nr-8-w-rzeszowie.html

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 874 989