/ Dostawa i montaż urządzeń AGD w kuchni Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia kuchni w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie obejmującego: mikser planetarny i ręczny, maszynkę do mielenia mięsa, maszynkę do rozdrabniania jarzyn, obieraczkę do ziemniaków, zmywarkę kapturową, wagę elektroniczną, taboret gazowy, kuchnię gazową, kuchenkę mikrofalową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:

1) opis przedmiotu zamówienia,

2) formularz cenowy,

3) wzór umowy wraz z załącznikami. stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).

więcej: http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komunikaty/ogloszenia-dotyczace-zamowien-publicznych-od-30-01-2017-r/zamowienia-publiczne-powyzej-30-000-euro/zamowienia-publiczne-jednostek-organizacyjnych-miasta/aktualne-zp/36025,dostawa-i-montaz-urzadzen-agd-w-kuchni-szkoly-podstawowej-nr-8-w-rzeszowie.html

• Data aktualizacji: 2024-03-27 17:38